Hakkımızda

NARTEST 2017 yılında kurulmuştur.

Sınavlar yaklaşırken dikkat edilmesi gereken çok önemli bir konu: Hangi test kitapları sınav için en yakın soruları hazırladı. Benzeyen çok soru var mıydı? MEB ders kitaplarının konu testleri sınavlarda çıktı mı? Az ve öz kitap mı, ne kadar çok olursa o kadar iyi mi derken bir panikle bir sürü kitap alıyoruz, sonra çocuğumuzun hepsini çözmesini bekliyoruz. Çocuğumuz çoğu zaman bu yük altında ezilip kalıyor sonrasında hayatı boyunca bu yükün sıkıtınlarını yaşıyor. Az olsun öz olsun ama ne olsun? Bu soruya yanıt bulmak amacıyla yayınevimizi kurduk ve ilk yayınlarımızla bu konuda doğru tespit yaptığımızı ispat ettik.

Misyonumuz...

Firmamız, kalite ve içeriği,  ticaretin önüne koyarak etkili ve ilkeli yayınlar çıkarmayı amaç edinmiştir. Birçok yayınevinin ve kurumun üstlenmediği bir misyonu üstlenen yayınevimiz yalın dili ile anlaşılır, deneyimli yazarları ile güvenilir yayınlar sunmaktadır.

Türkiye’de internet kitapçılığındaki gelişmeleri takip ederek; kitaba ulaşmayı her açıdan kolaylaştırarak, ülkemizdeki düşük olan kitap okuma oranımızı Avrupa ortalamasına taşımayı ve korsan kitap satışını önlemeyi bir yükümlülük olarak görmekteyiz.

Hedefimiz...

Hedefimiz, yalnızca internetten satış yapan bir yayınevi değil, ülke genelinde ulaşılabilir, güvenilir bir ulusal marka olmaktır.  Eğitim-Öğrerim eşitliği konusunda ülkemize katkıda bulunmak, herkese açık bir bilgi ve buluşma merkezi olabilmektir.

 

NARTEST, ALTIN NOKTA'nın tescilli markasıdır.

3/16 SOKAK NO:2/N ADATEPE MAH. BUCA-İZMİR

www.nartest.com.tr
nartest@nartest.com.tr